ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR - PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Proměníme Vaší vizi ve skutečnost. Poskytneme Vám komplexní projekční a inženýrský servis. Navrhujeme a projektujeme bytové a rodinné domy, komerční objekty a speciálně stavby pro lázeňství, sport, hotely a restaurace.

V krátkém termínu Vám zpracujeme originální architektonický návrh a projektovou dokumentaci. Vše za Vás projednáme s dotčenými orgány a rychle Vám obstaráme územní rozhodnutí a stavební povolení po celém území ČR. Při realizaci výstavby dohlédneme na požadovanou kvalitu provedení a obhájíme Vaše zájmy při komunikaci se stavební firmou a ostatními dodavateli stavby i interiéru.

Přímý a dlouhodobý vztah s naším klientem je pro nás velmi důležitý, protože jedině tak jsme opravdu schopni vnímat jeho potřeby a následně řešit vše, co architektura, projektování a výstavba přinášejí. 

Velký důraz klademe na preciznost zpracovánídodržování termínů systematickou práci.

Našemu klientovi garantujeme vysokou produktivitu, flexibilitu a efektivitu projekční práce, podpořenou moderním vybavením ateliéru a neustálým vzděláváním našich projektantů a architektů. 

Ochranná známka architektonického ateliéru ARCHITO byla registrována již v roce 1992 pro sdružení architektů. Vzhledem k rychlému růstu objemu realizovaných zakázek, byl ateliér transformován na společnost s r.o., která převzala autorská práva a garance za vytvořená díla a kontinuálně navázala na předchozí činnost.

Máte-li svou vizi, pro kterou potřebujete službu architekta nebo projektanta, neváhejte se na nás obrátit - budeme maximálně nápomocni Váš záměr zdárně a rychle uskutečnit.

e-poptávka:

- žádost o zpracování cenové nabídky na zpracování projektové dokumentace
- žádost o odbornou konzultaci
- žádost o osobní schůzkuHOTEL FORTUNA

Komplexní rekonstrukce hotelu posouvá objekt do nového století po stránce stavebně technické, energetické, provozní a...

» více

CENTRUM ČESTLICE

Obchodní centrum Čestlice je navrženo jako dostavba areálu stávajícího obchodního objektu Electroworld. Na stávajícím venkovním...

» více

SPORTOVNÍ HALA BC

První etapa budoucího sportovně rekreačního a hotelového resortu je výstavba polyfunkční sportovní haly. Právě dokončujeme...

» více
další novinky